Устаткування
Якщо у Вас виникли питання по обслуговуванню, відправте СМС або телефонуйте нам за телефоном:
(067) 449-07-95.
Наш фахівець обов'язково Вас безкоштовно проконсультує. Виконуємо також поставки електрообладнання під замовлення і виготовлення електричних щитів індивідуального виготовлення.
фото - Символ-Сервіс обслуговування електроустановок, електрообладнання


Компанія "Символ-Сервіс" виконує: налагоджувальні роботи, тепловізіонне обстеження, високовольтні і електротехнічні випробування, обслуговування електрообладнання.Фото подяки

Про компанію

Фірма "Символ-Сервіс" заснована в 2003р. і працює на об'єктах будівництва м.Києва, області і в регіонах України. На фірмі працює колектив з понад 50 висококваліфікованих працівників. Фірма виконує пусконалагоджувальні роботи, електротехнічні випробування, а так само роботи по оперативно-технічному обслуговування електроустаткування, проводить поточні та планово-попереджувальні ремонти електрообладнання. (Ліцензія серії № 13-Л видана 29 березня 2017р.) ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАІНИ.
Дозвіл № 3253.12.32 виданий Держгірпромнаглядом України виданий 17 серпня 2017р. по Київській області та м.Києву, дозвіл на проведення виконання робіт підвищеної небезпеки. За останній період діяльності фахівцями фірми "Символ-Сервіс" проводилися роботи по оператівно-технічного обслуговування і експлуатації електроустановок, в тому числі трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ діючих об'єктів:
.

Торговий комплекс "Метроград";

Торгово-розважальний комплекс "Метрополіс";

Торгово-розважальний комплекс "Караван";

Готель "Прем'єр-Палас";

Готель "Холідей Інн";

Банк "Універсал банк";

Банк "ВТБ";

Банк "Банк Кіпру";

Банк "Неос банк";

Діловий центр "Символ";

Діловий центр "Леонардо";

Розрахункова палата України;

Посольство держави Ізраїль в Україні;

Міжнародний аеропорт «Бориспіль».