Оборудование
Якщо у Вас виникли питання по обслуговуванню, відправте СМС або телефонуйте нам за телефоном:
(067) 449-07-95.
Наш фахівець обов'язково Вас безкоштовно проконсультує. Виконуємо також поставки електрообладнання під замовлення і виготовлення електричних щитів індивідуального виготовлення.
фото - Символ-Сервіс обслуговування електроустановок, електрообладнання


Технічне діагностування електроустаткування і контактних з'єднань електроустановок засобами інфрачервоної техніки (тепловізійний контроль)Средства инфракрасной техники (тепловізійний контроль)

Компанія "Символ-сервіс" проводить технічне діагностування електроустаткування і контактних з'єднань електроустановок засобами інфрачервоної техніки (тепловізійний контроль):

1. Контактні з'єднання усіх видів і виконань;

2. Силові трансформатори;

3. Високовольтні введення і ізолятори.Тепловизионный контроль устаткування розподільних пристроїв на напругу до 35 кВ повинен проводитися не рідше за 1 раз в 3 роки, для устаткування напругою 110... 220 кВ - не рідше 1 раз в 2 роки. Устаткування усіх класів напруги, що експлуатується в зонах з високою мірою забруднення атмосфери повинно перевірятися щорічно.


Тепловизионный контроль усіх видів з'єднань дротів ВЛ повинен проводитися не рідше за 1 раз в 6 років. Повітряні лінії електропередач, працюючі з граничними струмовими навантаженнями, великими вітровими і ожеледдю навантаженнями, в зонах з високою мірою забруднення атмосфери, а також ВЛ, що живлять відповідальних споживачів, повинні перевірятися щорічно.


Оцінка теплового стану електроустаткування і токоведущих частин залежно від умов їх роботи і конструкції може здійснюватися:


по допустимих температурах нагріву;

перевищенням температури;

перевищенням температури.

коефіцієнту дефектності;

динаміці зміни температури в часі;

шляхом порівняння виміряних значень температури об'єкту з іншим, свідомо справним устаткуванням.


Перевищення температури - різниця між виміряною температурою нагріву і температурою навколишнього повітря.


Силові трансформатори. Тепловизионный контроль трансформаторів напругою 110 кВ і вище робиться при вирішенні питання про необхідність їх капітального ремонту. Знімаються теплограми поверхні бака трансформатора, елементів системи охолодження, введень та інші.


Апарати захисту від перенапружень. Ознаками справного стану вентильного розрядника є:

однаковий нагрів в усіх фазах верхніх елементів в місцях розташування шунтуючих резисторів;

практично однаковий розподіл температури по елементах однієї фази розрядника; відмінності температур повинні знаходитися в межах 0,5-5°Із залежно від кількості елементів в розряднику.


Оцінка стану нелінійних обмежувачів перенапружень здійснюється шляхом пофазного порівняння температур, виміряних по висоті і периметру покришки обмежувача. На покришці не повинно бути зон локального нагріву.


Конденсатори. Температури нагріву корпусів конденсаторів однакової потужності при однаковому завантаженні не повинні відрізнятися між собою більш ніж в 1,2 раза.


Силові кабелі. Температура нагріву токоведущих жил кабелів, виміряна в місцях їх під'єднування до апаратів, не повинна перевищувати допустимого значення.