Оборудование
Якщо у Вас виникли питання по обслуговуванню, відправте СМС або телефонуйте нам за телефоном:
(067) 449-07-95.
Наш фахівець обов'язково Вас безкоштовно проконсультує. Виконуємо також поставки електрообладнання під замовлення і виготовлення електричних щитів індивідуального виготовлення.
фото - Символ-Сервіс обслуговування електроустановок, електрообладнання


Випробування і паспортизація заземляючих пристроїв і блискавкозахист.Випробування і паспортизація заземляючих пристроїв і блискавкозахист

Компанія "Символ-сервіс" проводить випробування і паспортизацію заземляючих пристроїв і блискавкозахист.

Проведення випробувань і складання паспортів відповідно до ПУЭ, ПТЭЭП, ДБН В.2.5-27-2006 "Інженерне обладнання будинків і споруд", "Захисні заходь електробезпеки в електроустановках будинків і споруд", ДСТУ Б В.2.5-38:2008 «Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд».Оцінка надійності, безпеки, стану документації електроустановок.

Аналіз результатів проведених випробувань, вимірів і оглядів на відповідність вимогам ПБЭЭП, ПТЭЭП, ППЭЭ, Правилам облаштування електроустановок (ПУЭ), ДБН В.2.5-27-2006 "Інженерне обладнання будинків і споруд. Захисні заходь електробезпеки в електроустановках будинків і споруд". ДСТУ б В.2.5-38: 2008 "Улаштування блискавкозахист будівель і споруд".