Оборудование
Якщо у Вас виникли питання по обслуговуванню, відправте СМС або телефонуйте нам за телефоном:
(067) 449-07-95.
Наш фахівець обов'язково Вас безкоштовно проконсультує. Виконуємо також поставки електрообладнання під замовлення і виготовлення електричних щитів індивідуального виготовлення.
фото - Символ-Сервіс обслуговування електроустановок, електрообладнання


Вимір освітленості.Вимір освітленості

Компанія "Символ-сервіс" проводить вимір освітленості.Виміри рівнів освітленості приміщень і робочих місць відповідно доДБН В.2.5-28-2006 «Природне і штучне освітлення».Освітленість- ця величина відношення світлового потоку до площі, на яку він падає. Причому падати він повинен на цю площину саме перпендикулярно. Вимірюється в люксах, lux. Один люкс дорівнює відношенню одного люмена до одного квадратного метра поверхні. Люмен - одиниця виміру світлового потоку. Це в системі міжнародних одиниць. У Англії і Америці застосовують такі одиниці виміру освітленості, як люмен на фут в квадраті. Или фут-кандела. Це освітленість від джерела світла силою в одну канделу на відстані одного фута від поверхні.

У Європі є стандарт освітлення робочих приміщень. Ось деякі рекомендації з нього: освітлення в офісі,де не вимагається роздивлятися дрібні деталі повинно бути порядку 300 lux.Якщо робочий процес впродовж дня протікає за комп'ютером або пов'язаний з читанням, рекомендується освітлення близько 500 lux. Таке ж освітлення передбачається в переговорних кімнатах. Не менше750 lux у приміщеннях, де виготовляються або читаються технічні креслення.

Освітлення буває природним і штучним. Джерелами природного освітлення є, зрозуміло, сонце, місяць (точніше відбите нею світло сонця), розсіяне світло небозводу (така поетична назва використовується навіть в протоколах виміру освітленості). Джерелами штучного освітлення є, різного роду, форми і конструкції, лампи і світильники, світло дисплеїв комп'ютерів і мобільних пристроїв, екрани телевізорів і т. д.