Оборудование
Якщо у Вас виникли питання по обслуговуванню, відправте СМС або телефонуйте нам за телефоном:
(067) 449-07-95.
Наш фахівець обов'язково Вас безкоштовно проконсультує. Виконуємо також поставки електрообладнання під замовлення і виготовлення електричних щитів індивідуального виготовлення.
фото - Символ-Сервіс обслуговування електроустановок, електрообладнання


Періодичні електровимірювання і випробування.Періодичні електровимірювання і випробування

Компанія "Символ-сервіс" проводить періодичні електровимірювання, проведення випробувань і складання паспортів в відповідності з ПУЭ, ПТЭЭП, ДБН В.2.5-27-2006 "Інженерне обладнання будинків і споруд, захисні заходь електробезпеки в електроустановках будинків і споруд", ДСТУ б В.2.5-38: 2008 "Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд.", які включають:

1. Вимір опору ізоляції;

2. Вимір перехідних опорів;

3. Вимір повного опору петлі "фаза-нуль";

4. Випробування автоматичних вимикачів;

5. Випробування облаштувань захисного відключення (УЗО);

6. Вимір опору розтіканню заземляючого пристрою і блискавкозахисту;.

7. Випробування трансформаторної олії.Виміри опору ізоляціїпроводиться мегаомметром, номінальна напруга якого вибирається залежно від номінальної напруги обмотки. Для обмоток з номінальною напругою до 500В (660)В застосовують мегаомметри на 500В, для обмоток з напругою до 3000В - мегаомметри на 1000В, для обмоток з номінальною напругою 3000В і більше - мегаомметри на 2500В і вище.Відповідно до правил експлуатації електроприладів для контролю чутливості защит до однофазних замикань на землю в установках до 1000В з глухозаземленной нейтраллю необхідно виконувати виміри опору петлі "фаза-нуль".Автоматичні вимикачі служать для захисту розподільних мереж змінного струму і електроприймачів в аварійних випадках при ушкодженні ізоляції. Для здійснення захисних функцій автоматичні вимикачі мають максимальні розчіплювачі від струмів перевантаження і струмів короткого замикання. При проходженні через автоматичний вимикач струмів більше за номінальних, він повинен відключитися. Захист від перевантаження здійснюється тепловими або електронними пристроями. Захист від струмів короткого замикання здійснюється електромагнітними або електронними розчіплювачами.Вимірюваною величиною є час відключення автоматичного вимикача при заданій величині струму, що перевищує номінальне значення струму автоматичного вимикача.Облаштування захисного відключення (УЗО) є швидкодіючим захисним вимикачем, що автоматично відключає від мережі контрольовану електроустановку у разі виникнення в ній однофазного або трифазного несиметричного витоку струму, який може бути викликаний прямим дотиком людини до токоведущим частин або непрямими причинами, наприклад, ушкодження ізоляції внаслідок займання або короткого замикання.


У електроустановках, захисне заземлення і занулення забезпечують захист людей від поразки електричним струмом при дотику до металевих нетоковедущим частин, можуть виявитися під напругою в результаті ушкодження ізоляції. Захисному заземленнюпідлягають металеві частини електроустановок, що доступні для дотику людини і не мають іншого вигляду захисту.Якщо корпус не заземлений, то дотик до нього також небезпечний, як і дотик до фази. При заземленні корпусу струм через тіло людини при його дотику до корпусу буде тим менше, чим менше струму замикання на землю і опір ланцюга заземлення і чим ближче людина стоїть до заземлителю. Захисне заземлення є заземляючим пристроєм. Заземляючий пристрій - це сукупність провідників і заземлителей. Заземлитель - це провідник або сукупність металевих сполучених провідників, що знаходяться в зіткненні із землею.Трансформаторна олія застосовується в якості ізолюючого середовища в силових і вимірювальних трансформаторах, маслонаповнених введеннях і вимикачах.Умови роботи олії в електроустаткуванні (нагріванні робочим струмом, дія дуги, що горить, забруднення частками твердої волокнистої ізоляції, зволоження від зіткнення з довкіллям і тому подібне) пред'являють до нього досить жорсткі вимоги. Свіжа трансформаторна олія перед заливкою в устаткування повинна пройти випробування відповідно до вимог ПУЭ. Експлуатаційна трансформаторна олія випробовується відповідно до вимог ПЭЭП. Для випробувань пробу трансформаторної олії, що прибула із заводу-виготівника або знаходиться в електроустаткуванні, відбирають з нижньої частини їм кістки або бака устаткування, заздалегідь промивши олією зливний отвір. Посуд, в який відбирають пробу олії, має бути чистим і добре висушеним. Мінімальна пробивна напруга олії визначають на апаратах типу АМИ- 80 або АИИ-70М в маслопробойном посудині із стандартним розрядником, який із стоїть з двох плоских латунних електродів завтовшки 8 мм із закругленими краями і діаметром 25 мм з відстанню між електродами 2,5 мм.